Tłoczenie

Oferujemy Państwu szeroki zakres tłoczenia płyt CD DVD miniCD miniDVD Blu-ray... Prawdopodobnie jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wytłoczone płyty w nagłych przypadkach z dnia na dzień, a nawet i tego samego dnia. Tłoczenie płyt optycznych jest to proces polegający na wyprodukowaniu płyty poprzez wtrysk roztopionego granulatu poliwęglanu do formy, a następnie odciśnięciu (wytłoczeniu) na niej wcześniej przygotowanej matrycy z materiałem do nagrania. Najbardziej profesjonalne i trwałe rozwiązanie, jednak kosztowne przy nakładach do 2 tys. sztuk. Przy większych nakładach już wszystkie czynniki włącznie z ceną przemawiają właśnie za tym rozwiązaniem.

 

 

Galeria produktu

O nas

Primedio zajmuje się usługami związanymi z szeroko rozumianą realizacją projektów płytowych. Na bazie wieloletnich doświadczeń zespołu i wypracowanych standardów współpracy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem realizuje każdy kolejny powierzony jej projekt.

Do najistotniejszych działań w tym zakresie można zaliczyć wsparcie klienta w takich obszarach jak: stworzenie koncepcji i przygotowanie projektów graficznych, profesjonalne przygotowanie materiałów na CD-Audio, DVD, Blu-ray, Vinyl, tłoczenie płyt CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, wysokiej jakości nadruk na płytach CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, pomoc w wyborze i druk określonego przez klienta opakowania na płyty (Digipack, Ekopack, Okładka twarda (tektura lita), Okładki 3D, Koperty kartonowe, Poligrafia do płyt, Super Jewel Box, etc.) Ponadto w ofercie posiada pełen zakres konfekcjonowania (pakowanie, hologramowanie, etykietowanie, foliowanie kopertowe i termokurczliwe) oraz transport krajowy i międzynarodowy.

Najważniejsza cecha wyróżniająca Primedio na rynku, to elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta, zwłaszcza w zakresie ceny i terminu realizacji.

Produkty i usługi

Digipacki CD
Digipacki DVD
Ekopacki (Unipacki) CD/DVD
Opakowania plastikowe
Pudełka tekturowe na płyty
Pudełka z tektury litej
Pudełka metalowe
Pudełka niestandardowe
Pudełka specjalne

Usługi

Kopiowanie
Tłoczenie
Authoring
Studio graficzne
Nadruk na płytach
Konfekcja

Nasze realizacje

Kontakt

Primedio - biuro handlowe
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 42
Warszawa, 02-495
III klatka, III piętro
tel. 48 22 374 24 74
tel. 784 826 610
biuro@primedio.pl
www.primedio.pl