Dodane: 14 Grudzień 2022

Oferujemy usługi drukowania okładek płyt Vinyl w przystępnej cenie. Zapewniamy również projektowanie okładek płyt winylowych, które jest jednym z najlepszych sposobów na promocję Twojej firmy.

Upewniamy się, że nasi klienci otrzymują najlepszej jakości okładki płyt winylowych z pomocą naszych projektantów ekspertów. Możesz wybierać spośród różnych wzorów i kolorów, aby stworzyć własną unikalną okładkę winylu.

Okładka płyty winylowej to najbardziej zewnętrzna warstwa ochronna płyty winylowej. Często odnosi się do jednopłytowego albumu, ale może również odnosić się do 12-calowego (30 cm) zestawu pudełkowego lub innego pakietu wielopłytowego. Okładki albumów i notatki do nich są zwykle drukowane na błyszczącym lub matowym papierze.

Okładka albumu to przód LP lub CD i może być rozłożona, aby odsłonić zdjęcie artysty (lub grupy), który nagrał muzykę i inne informacje o nich, takie jak lista utworów i data wydania. Niektóre okładki płyt były produkowane w różnych rozmiarach od czasu ich wprowadzenia w latach 30-tych. Te większe dają więcej miejsca na grafikę, tekst i fotografię. Okładki płyt winylowych są zwykle drukowane na standardowym materiale kartonowym, który został zalaminowany tworzywem sztucznym (zwykle polichlorkiem winylu). Proces laminowania sprawia, że okładki są odporne na wodę, olej, alkohol i tłuszcz, dzięki czemu można je czyścić bez większego wysiłku.

Okładki winylowe są najbardziej opłacalnym sposobem ochrony Twoich płyt. Materiał użyty w naszych okładkach to ultra trwały polipropylen, który będzie odporny na pękanie lub łuszczenie się. Nasz standardowy rozmiar to 12x12 cali, ale możemy wydrukować na zamówienie dowolny rozmiar, którego potrzebujesz bez dodatkowych opłat.

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą okładek winylowych w Delhi. Nasze okładki winylowe są wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów i zaawansowanych maszyn. Są one produkowane przy użyciu różnych kolorów, wzorów, stylów i rozmiarów, jak na specyficzne wymagania klientów. Mogą one być wykorzystywane do różnych celów, takich jak opakowania, branding, promocja i wiele innych. Oferujemy je w bardzo konkurencyjnych cenach dla naszych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości Drukowanie okładek winylowych. Są one wykonane z trwałego i elastycznego PVC, które jest wodoodporne i odporne na zarysowania. Druk odbywa się przy użyciu technologii druku UV, co daje wysoką rozdzielczość druku na powierzchni okładki. Proces drukowania został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą trwałość i odporność na zużycie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów oferuje również usługi projektowania na zamówienie dla naszych klientów.

Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu wysoką jakość druku w przystępnej cenie. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i wiemy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz zamówić swoją okładkę, wysyłając do nas e-mail lub dzwoniąc pod numer telefonu wskazany na naszej stronie internetowej.

Kupując nasze drukowane okładki winylowe, możesz uzyskać szeroki zakres korzyści:

1.Wysoka jakość - Używamy wysokiej klasy surowców do naszych produktów, dzięki czemu możemy zapewnić, że wszystkie nasze produkty mają dobrą jakość i wydajność;

2.Dobra cena - Zapewniamy konkurencyjne ceny dla wszystkich rodzajów produktów na naszej stronie internetowej;

3.Szybka dostawa - Mamy duży zapas produktów i możemy je dostarczyć w ciągu kilku dni po otrzymaniu zamówienia