Dodane: 29 Marzec 2023

O tym, że czarne krążki zdominowały rynek, prześcigając tym samym nawet płyty CD pewnie już wiecie. Jednak zanim poznamy zawartość środka to skupmy się na otoczce, bo czym byłby dobry winyl bez odpowiedniego uzupełnienia w postaci opakowania.
 

Nowoczesna technologia


Współcześnie dostępna technologia pozwala na produkcję winyli w dowolnej gamie kolorystycznej, różnych rozmiarach, a także wraz z dowolną grafiką w środku. Przy takich możliwościach nie sposób, aby również opakowania dorównały możliwościami graficznymi i sposobem wykonania winylom. Obecnie nie ma właściwie żadnych ograniczeń, co do wykonania grafiki na opakowaniu winylu. Jesteśmy w stanie przygotować opakowania na winyle według każdego indywidualnego zamówienia.
 

Opakowania na winyle


Opakowania na winyle, aby spełniało swoją funkcję powinno być mocne, odporne na uszkodzenia i deformacje. Rozmiar pudełka powinien być dostosowany do wielkości winylu tak, aby w żaden sposób nie mógł go uszkodzić. W ofercie posiadamy opakowania kartonowe, papierowe, PCV, koperty, ekopaki i digipacki. Na każdym etapie tworzenia opakowania na winyl służymy pomocą i poradą.

Jednymi z najbardziej popularnych obecnie opakowań na winyle jest opakowanie kartonowe. Sztywność i grubość kartonu w stu procentach zapewnia winylowi ochronę przed uszkodzeniami. Takie opakowanie jest również ekologiczne. Pudełko może zostać ozdobione dowolną grafiką. Dużą popularnością cieszą się również opakowania z PCV, ale i te papierowe.
 

Personalizowane opakowania


Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować grafikę na pudełku według indywidualnego zamówienia. Grafika z pudełka może znaleźć się również na środku winylu. Stąd też ważne jest, aby opakowania na winyle zostały zamówione w tym samym miejscu, gdzie są tłoczone, co znacznie skróci i uprości cały proces tworzenia zamówienia.

Chcesz stworzyć swoją indywidualną i niepowtarzalną grafikę na opakowanie płyty, jednak nie masz pomysłu? Nie martw się nasze studio graficzne pomoże przelać Twoje wyobrażenie na gotowy projekt. Pamiętaj, że to właśnie opakowanie jest jednym z czynników decydujących o zakupie. Nasi graficy nie boją się wyzwań. Zaprojektują dla Ciebie mediabook production, który będzie niepowtarzalny, ale również będzie przyciągał uwagę potencjalnych nabywców.

Jeżeli winyl nie ma charakteru komercyjnego, a jedynie prywatny możesz stworzyć personalizowane opakowania dostosowane do swojego własnego wyobrażenia.

Gwarantujemy, że tworzone przez nas nadruki na opakowania są wyłącznie dziełem własnym naszych grafików. Nigdy nie kopiujemy prac innych osób, a każdy projekt na grafikę jest tworzony z udziałem zamawiającego. Tworząc projekt zawsze staramy przygotować się kilka wersji tak, aby klient miał opcje wyboru. Ukończony projekt nanosimy na opakowanie, aby jeszcze lepiej zobrazować, jak będzie wyglądał gotowy produkt.

W ofercie znajduje się również pełen zakres konfekcjonowania to jest pakowanie, hologramowanie, etykietowanie, foliowanie kopertowe i termokurczliwe, a także transport na terenie kraju, jak i międzynarodowy.