Dodane: 17 Październik 2022

Chcąc wysyłać swoje produkty w eleganckich opakowaniach czy też oferować eleganckie pudełka ozdobne do swoich produktów, warto zdecydować się na rigid box. Warto dowiedzieć się, jak są wykonywane i do czego mogą służyć. 

Rigid box - jak powstają pudełka ozdobne?   

Rigid box to pudełka z tektury introligatorskiej. Są oklejane różnymi materiałami. Papier zadrukowany jest offsetem, sitodrukiem lub drukiem cyfrowym. W ten sposób pudełka może ozdobić nazwą i logo firmy. Na uwagę zasługuje różnorodne wykończenie pudełka rigid box Producent Taurusbox stosuje folię błyszczącą, matową, soft touch, lakier UV bądź okleinę skóropodobną lub płótnopodobną. W ten sposób pudełko zyskuje ekskluzywny charakter. Pudełka rigid box występują w rozmaitych kształtach i wielkościach. Mogą być wykonywane na zamówienie. Można zamówić pudełko wysuwane, które świetnie sprawdzi się na biżuterię albo ekskluzywny dodatek np. apaszkę. Sposoby zamykania takich pudełek mogą także być różne i w wersji na prezent mogą być wyposażone we wstążkę. Pudełko magnetyczne świetnie sprawdza się chociażby na perfumy. Bardzo wiele firm perfumiarskich stosuje takie rozwiązanie, które sprawia, że towar wydaje się jeszcze bardziej ekskluzywny. Można zdecydować się także na pudełka okrągłe producenta Taurusbox. Takie pudełka powstają z wykrojnika i także mogą być pokryte rozmaitymi materiałami. Świetnie sprawdzają się jako opakowania flower boxów. Pudełko tubowe producenta z wkładką z otworami może sprawdzić się na ekskluzywne zestawy kosmetyków.           

 

Rigid box cena - jaki jest koszt zamówienia pudełek z tektury introligatorskiej?Wszystko zależy od tego jaki wymiar ma pudełko, a także jak jest wykończone. Cena za pudełka jest ustalana indywidualnie, a minimalne zamówienie w przypadku Taurusbox to 50 sztuk. Pudełka rigid box mogą prezentować się niczym prawdziwe dzieła sztuki. Od razu dodają prestiżu znajdującym się wewnątrz przedmiotom. Oczywiście świetnie sprawdzają się do towarów ekskluzywnych, ale nie tylko, bo właśnie dzięki takim pudełkom można podnieść wartość oferowanych produktów. Klienci bardzo chętnie wybierają pięknie opakowane rzeczy, niezależnie czy jest to alkohol, biżuteria, kosmetyki, dodatki, bielizna, czy np. galanteria skórzana. Dzięki temu nie potrzeba dodatkowego opakowania prezentowego i można wręczyć komuś piękny prezent w opakowaniu rigid box. 

Jakie ponadto można wyróżnić rodzaje pudełek rigid box? 

Jest wiele rodzajów pudełek rigid box i poza wymienionymi można wyróżnić także pudełka slipcase, które świetnie sprawdzają się chociażby na zestawy książek np. trylogie albo encyklopedie. Pudełka szufladkowe podobnie jak magnetyczne mogą być dobrym wyborem opakowania produktów. Bez wątpienia kształt i rodzaj pudełka rigid box można dopasować do wybranego produktu. Wysuwane świetnie sprawdzą się na eleganckie długopisy czy pióra. Pudełka rigid box to sposób na lepsze wyniki sprzedażowe produktów. Na pewno sprawdzają się do sprzedaży kolekcji limitowanych, a także produktów ekskluzywnych.